Servetr İle Çalışmanın Avantajları

Ekonomik

Ucuz değil, ekonomik çözümler üretiyoruz. Ölçeklenebilir, esnek servisler ile müşterilerimize taleplerini sunmaya çalışıyoruz.

Profesyonel

Kesintisiz ve hızlı servis verebilmek adına, profesyonellerden kurulu bir ekibiz. Satış sonrası 7/24 teknik destek garantisi ile yanınızdayız!

Teknolojik

ARGE ekibimiz sürekli güncel teknolojiyi takip ederek, sistemlerimize uygulamaktadır. Siz sadece işinize endekslenerek, sunucu çözümlerini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

Güvenilir

Sarpcom Software Şti. Ltd. 2002 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet vermekte olup, 2005 yılından itibaren Servetr markası altında kiralık sunucu, web hosting ve alan adı tescil hizmetleri vermektedir.

Alt Yapı

2 Farklı santral üzerinden Türk Telekom alt yapısı ile yedekli ve kesintisiz erişim sağlamaktayız. Alt yapı ekipmanlarında Juniper ürünleri üzerinde kurulmuş yedekli network yapısı üzerinde 1Gbit – 10 Gbit ve dilerseniz 100 Gbit interface sunabilmekteyiz.

Çözüm ortakları

Servetr; sunduğu hizmetlerde hiçbir zaman tedarikçiler ile çalışmamaktadır. Tüm çözüm ortaklarımız, sektöründe lider şirketlerden oluşmaktadır.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin büyümesi için en etken faktor olduğunun bilincindeyiz. Güleryüzlü çalışanlarımızla, 7/24 teknik destek vererek bu memnuniyeti daimi kılmak için çalışıyoruz.

© 2013 Servetr; Sarpcom Software LTD Şti markasıdır.
Tüm hakları saklıdır.

Click Me