hakkımızda

Hakkımızda

Servetr 2005 yılında kurumsal hosting çözümleri üretmek adına faaliyete başlamıştır. 2013 yılının Temmuz ayında;  2002 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet veren Sarpcom Software Şti. Ltd. bünyesine katılmıştır. Sarpcom’un bir markası olarak hizmetlerini kesintisiz olarak devam ettiren Servetr, teknolojiyi uzman kadrosu ile sistemlerine uygulamakta, mutlu müşteri hedefi ile büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz: Güler Yüzlü Müşteriler
Kurumsal değerlerimiz ışığında; kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven duyulan bir şirket olmak.

 

Vizyonumuz: Teknoloji Kullanımı
Çalışanları ve bayileri ile birlikte; daima müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.

 

Değerlerimiz: Kurumsallığın Getirilerini Uygulama
Müşteri memnuniyetini artıran, tutarlılığımızı sağlayan ve kârlı büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan; kurumsal hizmet, tarafsızlık, müşteriye saygı ve etik duruştur. Biz sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimizi ve başarılı olacağımızı biliyoruz.

© 2013 Servetr; Sarpcom Software LTD Şti markasıdır.
Tüm hakları saklıdır.

Click Me