Plesk Hosting Kullanimi

Plesk Hosting Kullanımı


Servetr olarak; windows web hosting seçeneklerimizde (Windows resellerlar da dahil) Plesk kontrol paneli ile hosting kontrolünü sağlamaktayız.

Hosting aktivasyonu sağlandıktan sonra, mail aracılığıyla erişim bilgilerinin yollandığını http://www.servetr.com/whmcs/knowledgebase/2/Web-hosting-aktivasyonu-ne-kadar-sure-alyor.html başlığı altında anlatmıştık.

 

Plesk erişimi : Plesk web hosting kontrol panelini tercih eden müşterilerimiz, alan adlarını belirttiğimiz nameserverlara yönlendirdikten sonra web hosting panellerine:

  1. https://www.servetr.com:8443
  2. https://sunucuipsi:8443

iki link üzerinden girebilmektedirler. 2. maddede belirttiğimiz link ile yönlendirme işlemi yapmadan önce de hosting sunucu ipmiz üzerinden erişim sağlayabilmektedirler.

Plesk Windows Hosting sunucularımızda, MSSQL server, .NET 2.0 ve 4.0, persist bileşenleri standart olarak sağlanmaktadır.

Yukarıda http://www.servetr.com olarak verilmiş alan adını biz örnek teşkil etmesi açısından kullandığımızdan, siz o bölüme kendi websitesi isminizi yazmalısınız.

Windows Plesk Hosting seçeneklerimiz : <a href="http://www.servetr.com/hosting/web-hosting/web-hosting-windows" title="Windows Hosting">Windows hosting</a> adresinde yer almaktadır.

Sık kullanılanlara ekle  Sık kullanılanlara ekle    Bu dökümanı yazdır  Bu dökümanı yazdır

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?


Powered by WHMCompleteSolution